Produkty SALAMANDER©

PVC profily SALAMANDER používané na výrobu plastových vchodových dverí sa vyznačujú vysokou kvalitou, sú pevné, odolné proti UV žiareniu a stárnutiu. Kvalitné zloženie materiálu priaznivo ovplyvňuje životnosť výrobkov.

Viac info na stránkach výrobcu SALAMANDER.

Konzistentné koncepcie. Prvotriedne znalosti. Prezieravý manažérsky tím s odvahou prijať inovatívne nápady a kompetentní zamestnanci, ktorí sú pripravení prejsť extra míle.

To je filozofia nezávislej medzinárodne aktívnej spoločnosti, ktorá drží úspešné príbehy. To je SIP.

Salamander Industrie-Produkte GmbH, značková nemecká kvalita, ktorej produkty dodávame našim zákazníkom už niekoľko rokov.

Prečo SALAMANDER a montáž od nás?

 1. Spĺňajú najprísnejšie normy

  Firma Salamander Industrie Produkte GmbH Turkheim Nemecko už viac ako 30 rokov pôsobí na svetovom trhu a od roku 1994 aj na slovenskom trhu s PVC profilmi na výrobu plastových okien. Ponúkané systémy plastových okien Salamander majú originálny, jedinečný a nenapodobiteľný design. Plastové okná Salamander patria medzi najmodernejšie výrobky svojho druhu. Počet komôr, stavebná hĺbka až 76 mm, hladkosť, belosť, antistatickosť povrchu, statické vlastnosti, hrúbka stien – to sú základné črty profilov Salamander, v ktorých značka Salamander vyniká nad konkurenciou.

 2. Jednoduchá úrdžba

  Plastové okná sa vyznačujú tým, že počas doby životnosti ich údržba spočíva v klasickom umytí neagresívnym prípravkom. Hladkosť, belosť, farebná stálosť a antistatickosť povrchu, to všetko ho robí príjemným na dotyk aj pohľad. Krásne, jedinečné tvary sú otázkou vkusu a nálad väčšiny zákazníkov.

 3. Profesionálna montáž

  K montáž akéhokoľvek plastového profilu SALAMANDER sme vďaka certifikácii a niekoľkoročným skúsenostiam vhodnými kandidátmi. Uvedomujeme si, že správna a precízna montáž je základom toho, aby vám plastový profil slúžil na celý život.

  Pre záujem o cenovú kalkuláciu nás kontaktujte.

Prehľad vybraných plastových profilov SALAMANDER

Hľadáte iný výrodok?

Nenašli ste výrobok, ktorý by vyhovoval vašim nárokom? Nevadí.
Napíšte nám účel hľadaného výrobku a spolu nájdeme vhodné riešenie.